Strona Główna .: wojsk-lek.org :.
Forum studentów wydziału Wojskowo-Lekarskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja Integracja
Autor Wiadomość
pyro 
Siostro !!! Flaszkę

Grupa: 2
Rocznik: 2003
Wysłany: 4 Październik 2006, 02:12   Misja Integracja

Zapraszamy na imprezę :pijaki:
Nasze zaproszenie jest w szczególności skierowane do pierwszaków, ale starsi studenci też są mile widziani. W planie integracja, a wiadomo, że najlepiej integruje sie przy piwku i dobrej muzyce.

Miejsce: DEMODE ul Wólczańska 83 (Mapka )
Czas: 12 października 2006 godzina 20
Wstęp: 5 zł

bilety będzie można nabyć:
- u mnie (kontakt pm, GG, e-mail, +48600036128)
- w akademiku pok 403 - Sławek Dałek
- przed imprezą

bajeczka 

Grupa: 4
Wysłany: 5 Październik 2006, 21:46   

dla zainteresowanych rowniez link do strony klubu. warto zapoznac sie z charakterem miejsca a mapka powinna ulatwic dotarcie do celu. Do zobaczenia w srodku:)
http://demode.pl/onas.html

dworzu 

Wysłany: 13 Październik 2006, 15:36   

impreza sie odbyla... poczatkowo pachnialo porazka... ale potem... niech zaluja ci co nie przyszli lub wyszli wczesniej, wojsk-lek potrafi sie bawic! dziekujemy wszystkim za obecnosc no i chyba w przyszlym roku trzeba bedzie to powtorzyc :wink:

niestety nie obylo sie bez komplikacji.. w wyniku malego sparingu :566: ktory odbyl sie przed lokalem sporej liczbie osob nie udalo sie wejsc.. jako organizatorzy nie mielismy na to wplywu bo w takich sytuacjach rzadzi ochorona.. niestety czasem tak jest ze wyskok pojedynczej osoby (z tego co wiemy osoby spoza naszego wydzialu) psuje impreze duzej ekipie

mam nadzieje ze ten incydent nie bedzie glownym tematem ewentualnej dyskusji o imprezie na forum... zreszta w koncu nie ma prawdziwej WAMowskiej imprezy bez jakiejs awantury

napiszcie jak wam sie podobalo co przydaloby sie zmienic... w przyszlym roku imprezke przygotuje sie lepiej (choc nie wiem czy moze byc naprawde duzo lepiej), juz niedlugo w albumie pojwia sie zdjecia z imprezki

alba 
Tank Girl :)

Grupa: 9
Rocznik: 2006
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 13 Październik 2006, 21:40   

Ogólnie impreza była super :D
Szkoda, że nie mogłam zostać do końca :-(

Jednak jest małe "ale" ( zresztą jak zawsze ) rozczarowała mnie frekwencja pierwszaków. W sumie to może w porywach było ok 10 osób. Jak się pytałam dwa dni przed imprezą to prawie każdy twierdził,że się pojawi...
Dziś przed anatką pytałam dlaczego ich nie bylo. Odpowiedź:uczyli się anatomii.
Tylko jakoś tak głupio wyszło, że kogo by Miłkowski nie spytał to nikt nic nie umiał. ( a pytał wszystkich którzy zrezygnowali z imprezy na rzecz nauki ). :|

dworzu 

Wysłany: 14 Październik 2006, 11:03   

bywa i tak... pierwszaki zawiedli ale w sumie sie tego spodziewalismy bo narazie jestescie w "ciagu naukowym" ... panowie i panie trzeba sie zaczac przyzwyczajac ze przez nastepne kilka lat zawsze bedzie cos do zrobienia cos do nauczenia i jakby sie chcialo wszystko zrobic to z zycia nic nie bedzie do nauki szczegolnie na pierwszych latach trzeba podchodzic z dystansem

Simon 
Umie pisać

Grupa: 12
Wysłany: 14 Październik 2006, 12:35   

No ja byłem... popiłem i polazłem żeby zostać świadkiem jak jeden gość drugiego przeżegnał pałą przez czoło. I to gościa z wojsk-lek... Ech... co to się porobiło

Ewelina87 
znachor

Grupa: 16
Wysłany: 14 Październik 2006, 17:06   

ja też byłam i było rzeczywiście bardzo fajnie choć późno się rozkręciło, fakt że frekwencja pierwszaków była porażająca, a na anatomii i tak wszyscy pytani dostali 2, niech żałują, bo jest czego :D

Biała 
posiadacz wiedzy tajemnej
PARAMEDIC ;P

Grupa: 3
Rocznik: 2004
Wysłany: 14 Październik 2006, 22:42   

oj duzej liczbie osob się nie podobało, nie zeby mi sie nie podobalo jakos szczegolnie chociaz jak kazdy mam swoje ale. ale sluchalam od ludzi jacy byli nie zadowoleni tym ze ochorona robila sobie co chciala, nikt nei mogl wejsc nawet ci co mieli bilety ani ci ktorzy ponownie chcieli je kupic!!! Ludzie! w ktorym lokalu pubie czy dyskotece jest tak ze jak sei dostaje stempel za wejscie toprzy ponownym wejsciu placi sie jeszcze raz??? przeceiz to granda i paranoja w bialy dzien, zawsze pokazuje sie stempel i sie wchodzi bez ale, na tym polega rola stempla nie?? poza tym muza...dosc dretwo bylo wlasnie przez nia...jak ludzie chodzili prosic zeby moze cos puscic cos zmienic to nie bylo takiej opcji..
mnie osobiscie nie odpowiadalo tylko to ze nie dalo sie dogadac z ochrona a pytani o numer do wlasciciela lokalu czy ich szefa rzneli glupa. nie moze tak byc ze ludzie umawiaja sei wspolnie na impreze i ze polowa ktora weszla nie moze sie skontaktowac z ta ktora stoi jak debile przed wejscem z powodu jakis przesterydowanych półgłówkow :? :?
przerabane, to trzeba uwglednic przy nastepniej imprezie, a poza tym super, to co bylo zle nie bylo wina organizatorow

pozdrowienia dla Nich :)

Ewelina87 
znachor

Wysłany: 15 Październik 2006, 08:57   

faktycznie prośba o zmianę muzyki była rozpatrywana negatywnie :(

dworzu 

Wysłany: 15 Październik 2006, 14:18   

rozumiem wasze rozgoryczenie wchodzeniem i wychodzeniem ale sytuacja jaka zaistniala przynajmniej dla mnie tlumaczy nerwowe zachowanie ochroniarzy.. poczatkowe ustalenia dawaly calkowita swobode wchodzenia i wychodzenia ale stalo sie jak sie stalo i ja akurat o to nie mam pretensij do ochrony a do czlowieka ktory zainicjowal awanture przed wejsciem

co do muzyki to na parkiecie szalalo mnostwo osob i w godzinach 23 - 2:30 (czyli do konca imprezy) chocbym nie wiem jak pesymistycznie patrzyl na wydarzenia na parkiecie to okreslic atmosfery jako "dretwej" bym nie mogl, dogodzic wszystkim gustom sie nie da, nastepnym razem zrobimy na wojsk leku jakas zbiorke pomyslow na kawalki do zagrania i mam nadzieje ze wtedy wszyscy beda w miare usatysfakcjonowani (co myslicie o takim pomysle?)

szymoire 

Grupa: 4
Wysłany: 15 Październik 2006, 14:34   

dworzu napisał/a:
nastepnym razem zrobimy na wojsk leku jakas zbiorke pomyslow na kawalki do zagrania i mam nadzieje ze wtedy wszyscy beda w miare usatysfakcjonowani (co myslicie o takim pomysle?)

szczerze? do d.. bo później każdy będzie obrażony, że to nie jego muzyka idzie.

Ewelina87 
znachor

Wysłany: 15 Październik 2006, 15:12   

faktycznie od ok 23 zaczęło się sporo na parkiecie dziać

Dworzu pamiętaj że jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził więc lepiej dać spobie spokój bo faktycznie zawsze znajdzie się ktoś kto do czegoś się doczepi tak czy siak

pozdro :)

alba 
Tank Girl :)

Grupa: 9
Wysłany: 15 Październik 2006, 21:12   

No coż na początku było drętwawo... Ja i Ewelina87 próbowałysmy rozkrecic troche ludzi na parkiecie. ( w sumie to patrzyli się na nas jak na jakieś zjawisko typu UFO :okulary2: )

Ale poźniej było już ok. :D

Ewelina87 
znachor

Wysłany: 16 Październik 2006, 06:34   

Cóż Alba widocznie jesteśmy najbardziej rozrywkowe z tamtego towarzystwa skoro inni potrzebowali większego dopalacza :wino: aby zacząć się bawić ;)

Pozdro

borsuk 
Umie pisać

Grupa: 10
Wysłany: 16 Październik 2006, 17:52   

Ewelina87 napisał/a:
faktycznie od ok 23 zaczęło się sporo na parkiecie dziać

no bo wtedy ludzie z 4 ds'a przybyli :D ;
a jak na impreze integracyjna dla pierwszakow to cos malo sie ich stawilo, a szkoda

Ewelina87 
znachor

Wysłany: 16 Październik 2006, 18:06   

szkoda, szkoda, ale każdy sam o sobie decyduje, ja mam sumienie czyste, bo byłam :D

pozdro ;)

Biała 
PARAMEDIC ;P

Wysłany: 17 Październik 2006, 15:20   

w sumie to fajnie bylo :)

zeron 
znachor

Grupa: 18
Wysłany: 19 Październik 2006, 17:35   

ja jako fotoman bylem od poczatku do konca.. dziwi mnie taka liczba negatywnych koment..

Biała 
PARAMEDIC ;P

Wysłany: 19 Październik 2006, 20:44   

gdzie ty widzisz tu az TYLE negatywnych koment?? :>

Ewelina87 
znachor

Wysłany: 20 Październik 2006, 02:40   

Demode to jeszcze nic, niech żałują Ci, których nie było na fuksówkach :D

Frekwencja już lepsza i zabawa szybko się rozkręciła Z taką tendencją wzrostową poziomu zabawy nie mogę się już doczekać MEDYKALIÓW

Pozdro dla imprezowiczów ;)

diablica 
Umie pisać

Grupa: 1
Rocznik: 2005
Wysłany: 20 Październik 2006, 23:02   ...

impreza integracyjna naprawde sie uala.. ale szczerze mowiac to wydawalo mi sie ze nie ma prawie nikogo oprocz nas <VI domu studenta> hmm.. moze to tylko takie wrazenie.. wiecej takich imprez.. czego nie moge powiedziec o fuksowce.. nie podobalo mi sie.. i tyle.. no ale to tylko opinia diablicy..

urban 
szaman praktykant

Grupa: 5
Wysłany: 21 Październik 2006, 16:12   

zeron napisał/a:
ja jako fotoman bylem od poczatku do konca.. dziwi mnie taka liczba negatywnych koment..

Ale ty zeron z koncowki to juz nic nie pamietasz:) :wino:

Odpowiedz do tematu