Strona Główna .: wojsk-lek.org :.
Forum studentów wydziału Wojskowo-Lekarskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest możliwe przeniesienie na woj-lek MON
Autor Wiadomość
wierzej 
Nowicjusz

Wysłany: 3 Sierpień 2013, 21:24   Czy jest możliwe przeniesienie na woj-lek MON

Cześć, potrzebuję informacji czy można przenieść się po pierwszym roku studiów na kierunku lekarskim cywilnym (na innej uczelni niż łódzka) do łodzi na umowę z MON, ewentualnie czy jest jeszcze prowadzona praktyka podpisywania umów ze studentami innych uczelni?

aneta39345 
Umie pisać

Wysłany: 3 Sierpień 2013, 22:42   

po prześledzeniu wiekszosci tematów na tym forum i odpowiedzi starszych kolegów, wydaje mi sie ze NIE.

Maggie 
Nowicjusz

Wysłany: 12 Sierpień 2013, 14:32   

Myślę, że nie - dlaczego odpowiedź jest prosta . Rokrocznie na wojsk-lek z limitu MON dostaje się 60-70 osób , lepiej sytuacja wygląda na nie opłacanym wojsk-leku - tutaj dostaje się więcej osób . Jedynym wyjściem dla cywili np. z takiego wojsk-leku jest podpisanie umowy z wojskiem po 3 latach . Myślę, że gdybyś się bardzo postarał o przeniesienie , przy dobrych wynikach po 1-szym roku mogliby Cię przenieść na wojsk-lek zwykły ( o ile zaliczyłbyś pewnie dość szybko przedmioty te stricte związane z wojskiem:)) a później po 2 czy 3 latach mógłbyś podpisać umowę z wojskiem . Wydaje mi się, że to jedyna opcja , bo tak z biegu to podejrzewam, że choćbyś miał perfect wyniki to i tak by Cię bezpośrednio na mon nie przyjęli ;)Pozdrawiam.

bucek 
konował
por. lek.

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 19:21   

Zanim zadasz pytanie wejdź na stronę WSO tam masz tryb przyjęcia i liczbę miejsc. Jak nie napiszą że przyjmują studentów po pierwszym roku to znaczy żę ich nie przyjmują. WSO ma ściśle określone terminy. Spóźnisz sie jeden dzień=wylatujesz. Rekrutacja z tego co mi wiadomo zaczyna się na wiosnę.
@ Maggie nawet jak będziesz miała średnią 4.98 (której Ci życzę) i nie będzie naboru do WSO dla studentów po pierwszym roku to nikt Ciebie nie przyjmie do Wrocławia. Nie liczyłbym na "może tak, mnożę nie" jak nie to nie. Wojsko jest w tym momencie proste

Odpowiedz do tematu