Strona Główna .: wojsk-lek.org :.
Forum studentów wydziału Wojskowo-Lekarskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
INAUGURACJA, ZAJĘCIA
Autor Wiadomość
Klaudia92 
Umie pisać

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 11:36   INAUGURACJA, ZAJĘCIA

Jeśli dobrze przeczytałam zajęcia zaczynają się od 1.10, a inauguracja odbędzie się 2.10. Czy jakiś dobry człowiek ma pojęcie o podziale na grupy (chciałabym się dowiedzieć, gdzie wg. planu ewentualnie udać się pierwszego dnia). Pozdrawiam!

Antonioo 
czarownik

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 12:38   

Plan zajęć znajduje się na stronie www.moczulski.info

Podział na grupy będzie wywieszony w gablocie na korytarzu przed dziekanatem. Ale
w ubiegłym roku pojawił się o ile dobrze pamiętam w drugim tygodniu października także jeśli nie wywieszą musisz zadzwonić(lub pójść) do dziekanatu i spytać w jakiej jesteś grupie. (Czasami podział na grupy pojawia się też na powyższej stronie)

Kiedyś były w planie adresy miejsc gdzie odbywają się poszczególne zajęcia, teraz tego nie uświadczysz i po to między innymi jest to forum zawsze można zapytać.

Klaudia92 
Umie pisać

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 16:31   

Dzięki!

iwcia 
Nowicjusz

Wysłany: 25 Wrzesień 2013, 18:17   

Hej, dzwoniłam dziś do dziekanatu w sprawie grup - podział będzie w piątek, można dzwonić. Plan zajęć z wyszczególnionymi katedrami, salami ma być na Wirtualnej Uczelni, ale ja jak na razie nie mam :?

I co ważne w poniedziałek mamy spotkanie organizacyjne o 12.00 - pl Hallera 1, sala kinowa 21-parter na przeciwko bufetu. Myślę, że to może być też dobry moment na ewentualne zamiany terminów w-f, bo oczywiście wybieraliśmy w ciemno, a w sekretariacie Pani powiedziała, że wszelkie zamiany mamy dokonywać między sobą i żeby zdążyć to zrobić przed I w-f, dobrze byłoby to zrobić w poniedziałek.

Klaudia92 
Umie pisać

Wysłany: 26 Wrzesień 2013, 21:40   

Ja jeszcze nie wybrałam zajęć z wf'u. Nie wiem, jakie każdy z nas ma hasło... Wiesz może jak to wygląda?

aaaapppp 
Nowicjusz

Wysłany: 26 Wrzesień 2013, 22:24   

hasło i login do tego studium wychowania fizycznego to PESEL

[ Dodano: 26 Wrzesień 2013, 23:31 ]
Dziś pisałem maila do dziekanatu i otrzymałem odpowiedź w jakiej jestem grupie jak na razie wstępnie

Klaudia92 
Umie pisać

Wysłany: 26 Wrzesień 2013, 22:55   

Dzięki. Co jeśli zajęcia w module przeznaczonym dla naszego kierunku są zajęte?

aaaapppp 
Nowicjusz

Wysłany: 27 Wrzesień 2013, 01:02   

Ktoś pisał na fb-kowym forum że ponoć mają dodawać jakieś moduły . I ktoś też pisał że podczas tego spotkania w poniedziałek mają nam między innymi wyjaśnić sprawę z wyborem WF-u

Odpowiedz do tematu